Yalnız Kurt 20. bölüm izle de bakın neler oldu?

Yalnız Kurt 20. bölüm izle, Bu Akşam Atv Ekranlarında olacak olan bu dizi yeni bölümü 10.06.2022 Akşam Saat 20:00'da canlı yayına başlayacak. Yalnız Kurt Hangi kanalda canlı yayınlanacak: Atv Ekranlarında full hd tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Yalnız Kurt 20. bölüm izle de bakın neler oldu?
24 Temmuz 2022 - 00:13 - Güncelleme: 24 Temmuz 2022 - 00:23

Yalnız Kurt  20. bölüm, canlı yayın olarak Atv tv ekranlarında şuanda canlı olarak oynuyor. Yalnız Kurt  20. bölüm izlemek için Atv kanalından hd tek parça full olarak seyredebilirsiniz.

Yalnız Kurt  20. bölüm izle
 

Yalnız Kurt  20. bölüm izle de bu hafta neler oldu;

Topal tarafından Sare ve Ela'yı kaçırması için kandırılan Altay, vurulurken düştüğü uçurumdan kaçtı. Mira yaralandı, Sare ve Ela ise hala rehin tutuluyor. Altay, Topal'ın onlara zarar vermesini engellemek için hızlı hareket etmelidir.


Kuzey Irak'taki hapishanelerden devlet diplomasisi tarafından kurtarılmayı bekleyen Viking'e sürpriz bir ziyaretçi gelir. Bu sürpriz ismin Viking'i hapisten kurtarmak için şartlı bir teklifi var. Viking bu durumu kabul etmek zorunda kalsa da mevcut durumu bir avantaja çevirme niyetindedir.

Topal'ın elinden yaralanarak kurtulan Mira, Altay ile hangara gelir. Gidecek yeri olmayan Mira'yı Altay'ın hangarında karşılar. Mira, Yavuz Yıldırım'ın defterini Altay'ın odasında bulur. Altay ile ilgili Mira'nın kafasındaki taşlar yerine oturmaya başlar. Altay'ın Yavuz Yıldırım'ın oğlu olduğunu anladı.

Halit'in hayatta olduğunu öğrenen Davut Bahadır, onunla yüzleşmek ister. Bu yüzleşme Davut Bahadır'ın hayatta olduğundan habersiz olan Halit için büyük bir şok ve korkuya neden olur.


Bu sırada Altay ve Doğan tüm hazırlıklarını yapar ve yeni bir hedefe doğru ilerler. Artık alenen savaşan bu ikiliyi çok zorlu bir yol beklemektedir.

Uçurumdan son anda kurtulan Altay, Sare ve Ela'yı kurtarabilecek mi, yoksa önce Topal mı harekete geçecek? Kuzey Irak'taki hücresinde Viking'i kim ziyaret etti ve Viking'e ne teklif etti? Altay'ın Yavuz Yıldırım'ın oğlu olduğunu öğrenen Mira ne yapacak? Davut ve Halit'in büyük yüzleşmesinde neler olacak, Halit'in yaşadığını kim öğrenecek? Altay ve Doğan'ın yerini alacak yeni hedefler neler olacak?

Yalnız Kurt  20. bölüm - Yalnız Kurt  Dizisi yeni son bölümü ile sevenlerin karşısına çıktı merakla beklenen 20. bölüm bu gece itibari ile Atv'nin ekranında yayınlandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum